Categories: Новини
      Date: Mar  4, 2016
     Title: Конвокація – 2016


Спеціалісти та магістри усіх спеціальностей отримали довгоочікувані дипломи. Урочиста конвокація відбулася 3 березня в актовій залі університету.Спеціалісти та магістри усіх спеціальностей отримали довгоочікувані дипломи. Урочиста конвокація відбулася 3 березня в актовій залі університету.

Із привітальним словом до випускників звернувся ректор ЧДУ ім. Петра Могили. Леонід Павлович Клименко побажав кожному випускникові стати справжнім професіоналом у своїй роботі та збудувати успішну кар’єру. Університет, зі свого боку, зробив усе можливе для цього – дав хорошу освіту.

На святі також був присутній мер Миколаєва, випускник ЧДУ ім. Петра Могили Олександр Сєнкевич, який згадав своє навчання у стінах alma-mater та привітав випускників із завершенням навчання. Мер міста вручив дипломи вихованцям Інституту державного управління та зазначив, що випускники ЧДУ ім. Петра Могили – це майбутнє Миколаєва та всієї України.

Своїх студентів також привітали декани факультетів та директори інститутів. Приємним сюрпризом для гостей свята стало виконання квартетом культурно-мистецького центру ЧДУ ім. Петра Могили українських народних пісень у сучасному аранжуванні.