Categories: Новини
      Date: Feb 15, 2016
     Title: Що таке журналістика даних та як розрізняти фейкові новини


Студентам і викладачам ЧДУ ім. Петра Могили провели кількагодинний тренінг з роботи з даними ресурсу StopFake.org. Захід відбувся на базі Інституту філології.Студентам і викладачам ЧДУ ім. Петра Могили провели кількагодинний тренінг з роботи з даними ресурсу StopFake.org. Захід відбувся на базі Інституту філології.

Тренінг складався з двох частин. Викладач Могилянської Школи Журналістики Роман Колгушев пояснив, що таке журналістика даних та big data. На власному досвіді спікер продемонстрував, як світові медіа використовують дані у щоденних матеріалах.

Журналіст Артем Бабак, у свою чергу, презентував проект StopFake.org. Це інтрнет-ресурс, що спростовує неправдиву інформацію про події в Україні. Також спікер розповів, з чого потрібно починати журналістське розслідування, як шукати інформацію, а головне – як відрізнити брехливе фото чи відео від справжнього.

Після Миколаєва, Роман та Артем із таким тренінгом відвідають Черкаси, Запоріжжя, Харків та Суми. Проект здійснюється за підтримки Уряду Великої Британії.