Categories: Новини
      Date: Apr  4, 2016
     Title: Переможці у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт


14-18 березня 2016 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» було проведено II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка».14-18 березня 2016 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» було проведено II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка».

У ньому взяли участь і вихованці ЧДУ ім. Петра Могили. Це студентки 2-го курсу факультету комп’ютерних наук Олена Кременченко та Єлизавета Завалко.

За результатами конкурсу Олена та Єлизавета були нагороджені дипломами ІІІ ступеня. Диплом також вручили науковому керівнику дівчат доктору фізико-математичних наук, професору Анатолію Хомченку.

Конкурс проводиться щорічно. Його мета – підтримка студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, а також активізація науково-дослідної роботи студентів.