Categories: Новини
      Date: Mar 31, 2016
     Title: Студенти факультету політичних наук відвідали Миколаївський некрополь


28 березня, у день визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників, студенти 191 групи, за сприяння декана факультету політичних наук Олександра Шевчука та завідувача кафедри міжнародних відносин Олександра Тригуба, мали змогу відвідати архітектурну спадщину Миколаєва – Миколаївський некрополь.28 березня, у день визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників, студенти 191 групи, за сприяння декана факультету політичних наук Олександра Шевчука та завідувача кафедри міжнародних відносин Олександра Тригуба, мали змогу відвідати архітектурну спадщину Миколаєва – Миколаївський некрополь.

Цього дня відбулася реставрація могили невідомого солдата. Студенти вшанували його пам’ять.

На миколаївському кладовищі поховано дуже багато відомих діячів. Серед них український культурно-освітній діяч, письменник, історик Микола Аркас; купець, містобудівельник, перший громадянин Миколаєва Михайло Фалєєв; педагог, літератор Володимир Рюмін; засновник харківського університету Василь Каразін.

Також студенти мали змогу відвідати церкву всіх святих, яку було споруджено у 1807-1808 роках та у 1858 році розширено за сприяння Миколаївського міського голови Костянтина Соболєва.

Миколаївський некрополь є найбільшим історико-культурним заповідником міста, видатною пам’яткою архітектури. Але, на жаль, зараз некрополь у занедбаному стані. Це місце потребує догляду та реставрації, щоб цю архітектурну пам’ятку змогли побачити наступні покоління.