Categories: Новини
      Date: Mar 24, 2016
     Title: Усесвітній день поезії


21 березня 2016 р. студенти спеціальності «Українська мова та література» на чолі з доцентом кафедри української філології, теорії та історії літератури Владленою Руссовою відвідали урочистості з нагоди Всесвітнього дня поезії. Захід ініційований працівниками міської науково-педагогічної бібліотеки та миколаївського відділення Національної спілки письменників України.21 березня 2016 р. студенти спеціальності «Українська мова та література» на чолі з доцентом кафедри української філології, теорії та історії літератури Владленою Руссовою відвідали урочистості з нагоди Всесвітнього дня поезії. Захід ініційований працівниками міської науково-педагогічної бібліотеки та миколаївського відділення Національної спілки письменників України. Аби студентська та учнівська аудиторія наочно познайомилася з представниками поетичного цеху Миколаївщини, вечір було проведено у великій залі міського Палацу творчості учнів.

Присутніх привітали народний депутат України Тарас Кремінь, депутат міської ради Надія Іванова та інші почесні гості дійства. Із творчістю сучасних українських поетів ознайомила присутніх літературно-музична композиція, яку підготував літературний гурток Палацу творчості учнів (керівник – Ніна Паламарчук).

Глядачі оплесками супроводжували виступи поетів-земляків Дмитра Кременя, В’ячеслава Качуріна, Володимира Пучкова, Аркадія Сурова, Людмили Чижової, Олександра Іванова, Олега Дороша, Лариси Матвєєвої, Ольги Сквірської, Людмили Щетініної та Геннадія Борисова. Звучали також пісні на вірші місцевих поетів у виконанні Олександра Сичова, Олександра Вербицького та Людмили Жиліної.